MOMENTE QESHARAKE NË “BIG BROTHER”/ Sarah dhe Monika vishen dhe sillen si djem (VIDEO) – AlpeGossip
MOMENTE QESHARAKE NË “BIG BROTHER”/ Sarah dhe Monika vishen dhe sillen si djem (VIDEO)

MOMENTE QESHARAKE NË “BIG BROTHER”/ Sarah dhe Monika vishen dhe sillen si djem (VIDEO)

Mbrëmja në Big Brother Vip është e pamundur të mos kalojë pa ndonjë moment qesharak.

Pas batutave të shumta e tentimeve për ti frikësuar banorët Dj Pm dhe Donald siç duket po bëjnë pak pushim.

Sonte dy nga vajzat brenda shtëpisë kanë marrë përsipër të luajnë rolin e djemve.

Sarah dhe Monika kanë veshur rroba të djemve dhe duke bërë sjellje si të tyre kanë shkuar para banorëve.

Dj Pm ishte ai i cili i ngacmonte shumë me fjalë.

VIDEO