MBËSHTETI ROMANCËN MES DONALDIT DHE BEATRIX/ Fansat i kthehen kundër Flori Mumajesit – AlpeGossip
MBËSHTETI ROMANCËN MES DONALDIT DHE BEATRIX/ Fansat i kthehen kundër Flori Mumajesit

MBËSHTETI ROMANCËN MES DONALDIT DHE BEATRIX/ Fansat i kthehen kundër Flori Mumajesit

Pasi publiku u doli kundër, disa prej personazheve të njohur të ekranit kanë vendosur që të mbështesin romancën mes Beatrix Ramosajt dhe Donald Veshajt.

Një ndër ta është edhe kantautori i dashur për publikun, Flori Mumajesi. Ky i fundit postoi së fundmi në “Instastory” një video ku dy banorët e “Big Brother VIP” shfaqeshin duke u puthur nën tingujt e muzikës së tij.

Mbështet romancën mes Beatrix dhe Donaldit, fansat i kthehen

Por duket se ky veprim nuk është pritur mirë nga fansat e tij, të cilët janë kundër lidhjes së këngëtares me aktorin e humorit. Madje një person i ka dërguar një mesazh si pasojë e atij postimi.

“Unfollow” i shkruan ndjekësit i tij, të cilit Flori i ka kthyer menjëherë përgjigje po aq shkurt. “Faleminderit”, ishte përgjigja e kantautorit të njohur, duke lënë të kuptojë se nuk e ka problem.

Mbështet romancën mes Beatrix dhe Donaldit, fansat i kthehen