“PO TREGOHESH FËMIJË”/ Arbri debaton me Einxhel: Mos më fol më – AlpeGossip
“PO TREGOHESH FËMIJË”/ Arbri debaton me Einxhel: Mos më fol më

“PO TREGOHESH FËMIJË”/ Arbri debaton me Einxhel: Mos më fol më

Marrëdhënia mes Einxhelit dhe Arbrit ka dëshmuar shpeshherë ulje-ngritje.

Mbrëmjen e djeshme një debat i ashpër ka ndodhur mes tyre duke shkaktuar kështu një tjetër krisje në këtë raport.

Pjesë nga debati:

Einxhel: Pse ikën dhe hedh kunja?

Arbri: Nuk dua të më falsësh më, thjesht vazhdo

Einxhel: Mos thuaj kështu se pastaj do duash të vish të sqarosh

Arbri: Nuk kam nevojë të më falsësh fare

Einxhel: Ti kishe 5 vjeç ta bëja hallall. Po tregohesh shumë kalama.