NA BEFASOI/ Erisa Xhixho i jep një këshill Monika Kryemadhit: Duhet të... (FOTO) - AlpeGossip
NA BEFASOI/ Erisa Xhixho i jep një këshill Monika Kryemadhit: Duhet të… (FOTO)

NA BEFASOI/ Erisa Xhixho i jep një këshill Monika Kryemadhit: Duhet të… (FOTO)

Ditën e  sotme e ftuar në “Shiko kush luan” është Erisa Xhixho. Ajo u bë pjesë e lojës ku duhet të jepte këshilla për personazhe të njohur të cilët do të dilnin në ekran.

Dhe përballë saj u vendos fotoja e Monika Kryemadhi dhe Erisa nuk i kurseu fjalët “e ëmbla”. Ishte Luana ajo që i kërkoi një këshill si mikesh për Monikën.

Duhet të  vazhdojë kështu siç është ,duhet të jetë pranë njerëzve dhe ti takoj”