‘S’keni parë asgjë akoma’: Oriola Marashi çmend rrjetin me foton e re bombastike – AlpeGossip
‘S’keni parë asgjë akoma’: Oriola Marashi çmend rrjetin me foton e re bombastike

‘S’keni parë asgjë akoma’: Oriola Marashi çmend rrjetin me foton e re bombastike

Teksa të gjithë janë në pritje të debutimit të saj në tregun muzikor shqiptar, modelja Oriola Marashi nuk di të ndalet me provokimet në rrjetet sociale.

Pas një sërë fotosh super sexy, Oriola ka marrosur sërish Instagramin, duke postuar një tjetër foto bombastike, në të cilën ka ekspozuar tërësisht pjesën e poshtme të gjoksit, duke dalë gati topless.

“Faleminderit Zot që më mbron nga budallenjtë, inatçinjtë dhe personat që mundohen të më stresojnë me qëllim. Asnjë armë e krijuar kundër meje nuk do të mbijetojë. Jam këtu për të qëndruar, respekt për ato që më mbështesin. S’keni parë asgjë akoma.”– ka shkruar modelja në përshkrimin e fotos, ku ajo ka marrë pamjen e një perëndeshe.