U largua nga Portokallia/ Kimikati i uron suksese Florjanit por shihni si ia kthen ai (FOTO) – AlpeGossip
U largua nga Portokallia/ Kimikati i uron suksese Florjanit por shihni si ia kthen ai (FOTO)

U largua nga Portokallia/ Kimikati i uron suksese Florjanit por shihni si ia kthen ai (FOTO)

Dy muaj më parë aktori Olsi Bylyku i njohur nga të gjithë si Kimikati, deklaroi se është larguar nga Portokallia dhe pak më vonë u mësua se atë do ta shohim në emisionin e ri “BE Caffe” së bashku me Besin dhe Erionin. Ndonëse po nis një rrugëtim të ri në Klan, Olsi vazhdon ta ruajë miqësinë me aktorët e Portokallisë.
Florjan Binaj ka postuar sot një foto ku lajmëron se të dielën nis Portokallia dhe Olsi i uron suksese.

“Suksese te gjithve ju uroj 1 sezon te mbare dhe produktiv , Shume perqafime per te gjithe Zoti ju rujt”, komenton Olsi.

“shume rrofsh Olso!Shume suksese dhe juve!”, i përgjigjet Florjani.