KORONAVIRUSI/ Në shtëpinë e Rudina Dembacajt dhe Mark Frrokut, ja si po e kalon çifti vetëizolimin (FOTO) – AlpeGossip
KORONAVIRUSI/ Në shtëpinë e Rudina Dembacajt dhe Mark Frrokut, ja si po e kalon çifti vetëizolimin (FOTO)

KORONAVIRUSI/ Në shtëpinë e Rudina Dembacajt dhe Mark Frrokut, ja si po e kalon çifti vetëizolimin (FOTO)

Rudina Dembacaj dhe Mark Frroku po e kalojnë më së miri vetëizolimin duke qëndruar 24 orë bashkë. Këtë e tregojnë edhe postimet që artistja publikon në Instagram ku shfaqet shumë e lumtur krah Markut.

Në postimin e fundit, çifti shfaqen të ulur në divan duke shijuar nga një gotë birrë e duke parë televizor. Me këtë rast, Rudina na ka treguar pak nga shtëpia e tyre e cila siç shohim është e mobiluar në ngjyrë pana.

Në një intervistë për “Shqipëria live”, pak ditë më parë, Rudina tha se vetëizolimi po i duket si muaj mjalti. “Marku sheh seriale, unë gatuaj, ai më thotë të lumshin duart, qenka si muaj mjalti”, u shpreh Rudina.