Nuk ka më surpriza! Zbulohen emrat e konkurentëve të ‘Dancing With the Stars’ (FOTO) – AlpeGossip
Nuk ka më surpriza! Zbulohen emrat e konkurentëve të ‘Dancing With the Stars’ (FOTO)

Nuk ka më surpriza! Zbulohen emrat e konkurentëve të ‘Dancing With the Stars’ (FOTO)

Spektakli i njohur i kërcimit ‘DWS’pritet të startojë së shpejti. Nga dita në ditë zbulohen detaje të ndryshme, përfshirë edhe emrat e konkurentëve. Së fundmi është zbuluar lista e plotë e konkurentëve VIP dhe balerinëve me të cilin ata do të garojnë.

Soni Malaj dhe Dion Gjinika

Rovena Dilo dhe Eltion Merja

Aulona Musta dhe Graciano Tagani

Mariza Ikonomi dhe Jurgen Bala

Diellza Kolgeci dhe Erald Zela

Rike Roci dhe Besi Skura

Roland Hysi dhe Lori Bala

Amos Zaharia dhe Isida Mollaymeri

Viktor Zhusti dhe Olta Ahmetaj

Niko Komani dhe Adela Lami

Albano Bogdo dhe Ledja Sulaj

Kristi Popa dhe Ermira Behari