“SHUMË SERIOZ PO RRI, NUK KA LEZET…”/ Jonida nuk ndalon së ngacmuari Besnikun në makinë dhe poston VIDEON qesharake – AlpeGossip
“SHUMË SERIOZ PO RRI, NUK KA LEZET…”/ Jonida nuk ndalon së ngacmuari Besnikun në makinë dhe poston VIDEON qesharake

“SHUMË SERIOZ PO RRI, NUK KA LEZET…”/ Jonida nuk ndalon së ngacmuari Besnikun në makinë dhe poston VIDEON qesharake

Moderatorja e njohur, Jonida Vokshi ka ndarë herë pas here momente mjaft ‘funny’ me bashkëshortin e saj, Besnik Krapin.

Së fundmi ajo ka publikuar një video ku shfaqet në makinë së bashku me të.
“Shumë serioz po rri në makinë, nuk rrihet kështu, s’ka lezet”, ka shkruar Jonida krah videos ku e ka qëlluar me shaka Besnikun në kokë. Reagimi i tij i qetë dhe i habitur i ka bërë si çdo herë tjetër fansat të qeshin.
Kjo nuk është video e parë që Vokshi vendos t’i bëjë lojë Krapi, pasi edhe më parë ajo ka ndarë të tjera momente duke shkaktuar mjaft reagime në rrjet.