E MARTUAR? FOTO e Antonelës së “Për´puthen” me fustan nusërie po bën xhiron e rrjetit – AlpeGossip
E MARTUAR? FOTO e Antonelës së “Për´puthen” me fustan nusërie po bën xhiron e rrjetit

E MARTUAR? FOTO e Antonelës së “Për´puthen” me fustan nusërie po bën xhiron e rrjetit

Konkurrentët e “Përputhen” janë bërë shumë të komentuar në media dhe në rrjet. Publiku është shumë i interesuar rreth jetës së tyre private dhe shpesh bëjnë kërkime të ndryshme për ta.

Së fundmi, në rrjet po përfilitet se Antonela është e martuar. Shkak për këtë aludim është bërë një foto e saj, ku shfaqet e veshur me fustan nusërie. Fotoja duket se është realizuar vite më parë dhe nuk dihet ende si qëndron e vërteta që fshihet pas saj. Mbetet të presim një reagim nga vetë Antonela.