“NË DJALL…”/ Pa pikë grimi, pa filtra dhe pa silikon. Ja si duket Bleona Qereti (FOTO) – AlpeGossip
“NË DJALL…”/ Pa pikë grimi, pa filtra dhe pa silikon. Ja si duket Bleona Qereti (FOTO)

“NË DJALL…”/ Pa pikë grimi, pa filtra dhe pa silikon. Ja si duket Bleona Qereti (FOTO)

Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Bleona Qereti tregohet mjaft aktive në rrjete sociale. Ajo publikon vazhdimisht foto të ndryshme nga përditshmëria, të cilat marrin komente të ndryshme nga ndjekësit.

Së fundmi, Bleona ka postuar në Instagram një foto ku shfaqet shumë natyrale. Këngëtarja shkruan se nuk ka as filtra dhe as silikon.

“Yeah, në djall filtrat! Pa filtra, pa “retouch” dhe sigurisht pa silikon”, ka shkruar ajo krahas fotos.