TIPIKE E NJË BABAI/ I ati Alketës hap “Instagram” dhe shihni çfarë i shkruan moderatores – AlpeGossip
TIPIKE E NJË BABAI/ I ati Alketës hap “Instagram” dhe shihni çfarë i shkruan moderatores

TIPIKE E NJË BABAI/ I ati Alketës hap “Instagram” dhe shihni çfarë i shkruan moderatores

Mbrëmjen e djeshme moderatorja shumë e dashur dhe e njohur, Alketa Vejsiu, bëri një postim në Instagram ku i kërkonte fansave që t’i bënin pyetje dhe ajo do përgjigjej. Ndër komenteve të shumta, ai që ka tërhequr më shumë vëmendje ka qenë komenti i babait të Alketës.
Bardhi Vejsiu i ka lënë asaj një koment tipik të një babai që menjëherë ka marrë përgjigje nga moderatorja.

“Ti je ylli i babit që ma zbukuron jetën çdo ditë!”, i ka shkruar ai ndërkohë që Aketa e surprizuar i ka kthyer: “Uaaa babi im ka hapur Instagram? Babooooo zemra ime”.

Siç dihet Alketa gjithmonë e ka treguar marrëdhënien e mirë që ka me të atin, i cili e ka mbështetur gjithmonë dhe të cilin moderatorja e nxjerr shpesh në postimet e saj.