HOROSKOPI DHE VIPAT/ Eliona Pitarka, “Shigjetari” seksi që i bën meshkujt të çmenden! (FOTO) – AlpeGossip
HOROSKOPI DHE VIPAT/ Eliona Pitarka, “Shigjetari” seksi që i bën meshkujt të çmenden! (FOTO)

HOROSKOPI DHE VIPAT/ Eliona Pitarka, “Shigjetari” seksi që i bën meshkujt të çmenden! (FOTO)

Eliona Pitarka është aktorja bukuroshe e emisionit “Duplex” e cila komplimentohet shumë nga të gjithë për pamjen super seksi.

Në horoskop ajo i përket shenjës së Shigjetarit dhe padyshim që përputhet me karakteristikat e tij.

Për shigjetarët thuhet se e gjejnë famën tek e qeshura dhe ndaj jo pa arsye Elionën e gjejmë si aktore në një program humori ku ka arritur shumë sukses.

View this post on Instagram

Muhabet mes shoqesh @cubimetkaj 😆❤️ @duplex_show

A post shared by Eliona Pitarka (@elionapitarka) on

Gjithashtu qielli për to “nuk ka limit”. Kujtojmë se Eliona e nisi karrierën e saj në televizion si prezantuese e lajmeve në Zjarr Tv e tashmë e shohim si aktore në “Duplex” e në të ardhmen me siguri bukuroshja do të ngjitet lart e më lart.

E së fundmi, një shigjetari tipik si Eliona nuk “ia ndjen” për kritikat por është e fokusuar vetëm tek arritja e qëllimeve të saj.

/AlpeNews.al