OLSI BYLYKUN E ZË BELAJA/ Shihni çfarë i punon Eni Koçi në mes të hotelit (VIDEO) – AlpeGossip
OLSI BYLYKUN E ZË BELAJA/ Shihni çfarë i punon Eni Koçi në mes të hotelit (VIDEO)

OLSI BYLYKUN E ZË BELAJA/ Shihni çfarë i punon Eni Koçi në mes të hotelit (VIDEO)

Prej disa javësh këngëtarja Eni Koçi ka lajmëruar se do të sjellë një bashkëpunim me aktorin e humorit Osi Bylykun. Ata kanë publikuar shpesh herë foto dhe video nga prapaskenat e xhirimeve, mirëpo pak minuta më parë Eni ka publikuar këngën në Youtube.
Kënga titullohet “Afër teje” dhe në klipin e këngës Eni dhe Olsi shfaqen si një çift i cili i punon rrengje njëri-tjetrit. Në një moment, Olsi shihet i mbuluar vetëm më një peshqir teksa del në korridorin e një hoteli, mirëpo Eni e mbyll atë jashtë dhome duke shkaktuar shumë të qeshura tek ndjekësit.

Klipi është i gjithi i mbushur me skena komike të cilat janë pëlqyer dhe janë pritur shumë mirë nga fansat e këngëtares dhe aktorit të njohur.