MIRËPRISNI TRENDIN E RI/ Ja si ti kombinojmë “Sandalet e Babit” – AlpeGossip
MIRËPRISNI TRENDIN E RI/ Ja si ti kombinojmë “Sandalet e Babit”

MIRËPRISNI TRENDIN E RI/ Ja si ti kombinojmë “Sandalet e Babit”

Nëse mezi po prisni të vishni ato sandalet tuaja të preferuara, prisni pak sa të mësoni trendin e ri!

Sandalet e fundit që po veshin fashionistat janë aq mashkullore saqë mund t’ i quajmë pa frikë “Sandalet e babit!”

Të sheshta ose ortopedike dhe me ngjitës në vend të lidhëseve ose kapëses anësore, këto mund të jenë sandalet më të rehatshme verore që kanë veshur ndonjëherë këmbët tuaja.

Nëse po mendoni se nuk i kombinoni dot me fustane e keni gabim.

Mjafton të shihni kombinimet e mëposhtme dhe jemi të sigurt që ju vajza të fiksuara pas rehatisë do t’i thoni “po” këtij trendi sa hap e mbyll sytë.