E PUNËSOI PËR TU KUJDESUR PËR QENTË/ 26-vjeçarja filmohet duke bërë “namin” me të dashurin (FOTO) – AlpeGossip
E PUNËSOI PËR TU KUJDESUR PËR QENTË/ 26-vjeçarja filmohet duke bërë “namin” me të dashurin (FOTO)

E PUNËSOI PËR TU KUJDESUR PËR QENTË/ 26-vjeçarja filmohet duke bërë “namin” me të dashurin (FOTO)

Një 26 vjeçare, e cila ishte punësuar për t’u kujdesur për qentë e një familjeje, është filmuar në momente intime me të dashurin.

Casey Brengle u punësua për t’u kujdesur për dy kafshë shtëpiake për katër ditë ndërsa pronarja ishte në një dasmë, por e reja në vend që të merrej kafshët solli të dashurin në shtëpinë e pronares.

Brengle është filmuar nga kamerat e sigurisë që pronarja vendosi në shtëpi në momentin kur u largua.

Kamerat kishin regjistruar të renë teksa ftonte në banesë të dashurin e saj, kryenin marrëdhënie në dhomën e gjumit etj. Ajo madje përdorte edhe dushin e lëvizte lakuriq nëpër shtëpi.

Incidenti ka ndodhur në Kaliforni dhe menjëherë pasi pa filmimet pronarja e shtëpisë e ka pushuar nga puna.