THUMBON KËNGËTARËT SHQIPTARË/ Gerta e “Big Brother”: Më shumë klikime kam unë (FOTO) – AlpeGossip
THUMBON KËNGËTARËT SHQIPTARË/ Gerta e “Big Brother”: Më shumë klikime kam unë (FOTO)

THUMBON KËNGËTARËT SHQIPTARË/ Gerta e “Big Brother”: Më shumë klikime kam unë (FOTO)

Gerta e Big Brother mbetet një nga ish-banoret më të komentuara në media që prej përfundimit të reality show-t të famshëm. Prej 2 vitesh Gerta jeton në Norvegji me partnerin e saj me të cilin tashmë bën video në Youtube ku tregon për jetën e tyre dhe argëton ndjekësit me lojëra.

Në janar të këtij viti, Gerta u rikthye në Shqipëri dhe ishte e ftuar në “Ftesë në 5” ku foli për jetën në Norvegji dhe planet për martesë.

Video e intervistës së saj ka arritur mbi 200 mijë shikime në Youtube dhe Gerta e ka postuar në Instastory me një mbishkrim ku thumbon këngëtarët.

“Prisni një minutë çfarë? Intervista ime ka më shumë shikime se disa këngëtarë të famshëm”, shkruan Greta.