FJORALBA PONARI E KONFIRMON/ Sezonin e ardhshëm në Top Channel përkrah Edi Manushit - AlpeGossip
FJORALBA PONARI E KONFIRMON/ Sezonin e ardhshëm në Top Channel përkrah Edi Manushit

FJORALBA PONARI E KONFIRMON/ Sezonin e ardhshëm në Top Channel përkrah Edi Manushit

Lajmet se moderatorja Fjoralba Ponari dhe Edi Manushi do të rikthehen bashkë sezonin e ardhshëm qenkan të vërteta. Këtë e ka konfirmuar vetë Fjoralba përmes aplikacionit ask.me në Instagram ku është pyetur nga fansat e saj për të rejat në Top Channel.

Pas nje sezoni të sukseshëm me Top Arena ajo është shprehur se nga tetori do të jetë përkrah Edi Manushit po në Top Channel. Nuk dihet nëse bëhet fjalë për diçka në lidhje me sportin apo siç u tha disa muaj më parë për prezantimin e spektaklit “E diell”.

Për të mësuar më shumë na duhet të presim sezonin e ardhshëm i cili duket se do të na sjellë shumë surpriza nga të gjitha televizionet.