ME POZAT NGA SHTRATI, E DERI TEK ATO NGA ASHENSORI/ Jori Delli bëhet romantike për ditëlindjen e partnerit – AlpeGossip
ME POZAT NGA SHTRATI, E DERI TEK ATO NGA ASHENSORI/ Jori Delli bëhet romantike për ditëlindjen e partnerit

ME POZAT NGA SHTRATI, E DERI TEK ATO NGA ASHENSORI/ Jori Delli bëhet romantike për ditëlindjen e partnerit

Partneri i Jori Dellit, Fred De Palma, feston sot ditëlindjen. E për të gjithë ju që jeni kuriozë, ai mbush 34 vjeç.

E me rastin e kësaj dite të veçantë, ish-banorja e “Big Brother VIP 2” ka mbledhur momentet më romantike me të dashurin dhe i ka ndarë me ndjekësit e saj në “Instagram”.

 

VIDEO