80 gram drogë në vaginë, 20 vjeçarja rrezikon të vdesë për të shpëtuar të dashurin – AlpeGossip
80 gram drogë në vaginë, 20 vjeçarja rrezikon të vdesë për të shpëtuar të dashurin

80 gram drogë në vaginë, 20 vjeçarja rrezikon të vdesë për të shpëtuar të dashurin

Një i ri dhe e dashura e tij janë kapur me drogë në makinë, të cilën kjo e fundit duket se kishte zgjedhur ta fshehte në vaginë, për të shpëtuar të dashurin.

Jaral Collum dhe Desiree Uebster u ndaluan më 25 qershor, pasi ngjallën dyshimet të shumta tek policia amerikane.

Pas kontrollit paraprak, policia i mori në paraburgim. Një oficer i hetimit u tha kolegve se dyshonte se 20 vjeçarja fshihte diçka në zgavrën e saj vaginale

Ajo u dërgua më vonë në një qendër mjekësore aty pranë, ku policia tha se u zbuloi një qese në zonën e legenit. Pasi u hoq, u zbulua se paketa prej 81 gramësh përmbante 36 g kokainë, 14 g metamfetamine dhe 28 g marihuanë sintetike, marihuanën dhe MDMA.

Mjeku i emergjencës mjekësore tha se nëse qesja do të ishte grisur, vagina do të si vihej përballë një doze toksike dhe e reja mund të vdiste nga ai lloj ekspozimi.

McCollum dhe Uebster tani janë vënën në akuza për posedimin e drogës. Policia pohon se ata bënin deri në tre udhëtime në një javë nga Shaëano në Milëaukee për të blerë dhe shitur drogën.