Roza Lati i befason të gjithë/ Bën ndryshimin drastik në “look” (FOTO) – AlpeGossip
Roza Lati i befason të gjithë/ Bën ndryshimin drastik në “look” (FOTO)

Roza Lati i befason të gjithë/ Bën ndryshimin drastik në “look” (FOTO)

Prej disa kohësh moderatoren Roza Lati jemi mësuar ta shohim me “look” të pandryshuar.

Ajo i qëndronte besnike flokëve të shkurtër biondë, por duket se sezonin e ri moderatorja ka zgjedhur ta presë me ndryshime.    Ajo ka hequr dorë nga flokët bionde duke u kthyer në një brune mjaft tërheqëse.

Pas pushimeve të gjata Roza i është kthyer punës dhe momentalisht është duke u përgatitur për të realizuar një set fotografik.