Me siguri e keni humbur! Teksa Luana Vjollca përulet duke zbuluar gjoksin bombastik, i DEL… (FOTO) – AlpeGossip
Me siguri e keni humbur! Teksa Luana Vjollca përulet duke zbuluar gjoksin bombastik, i DEL… (FOTO)

Me siguri e keni humbur! Teksa Luana Vjollca përulet duke zbuluar gjoksin bombastik, i DEL… (FOTO)

Luana Vjollca pak ditë më parë ka publikuar këngën e saj me te fundit ne bashkëpunim me Bujar Qamilin. Kënga u titullua “Mi dhe flake mallit tim” dhe erdhi edhe me videoklip. Në YouTube tregohet se njerëzit e kanë pëlqyer dhe deri më tani ka mbi 4 milion klikime. Por edhe moderatorja poston video nga fansat e saj që dëgjojnë këngën ngado nëpër botë.

Duhet thënë se në klip Luana vjen e thjeshtë por shumë seksi gjithashtu. Shihet qartë se Luana e dashuron këtë projekt dhe këtë e përcjell edhe kur e sheh në klip. Por nga ky gëzim Luana dashur pa dashur teksa përulet në një pjesë të klipit, për pak sa nuk tregon gjithçka, shkruan intv.al. Në foton më poshtë shihet se edhe pak dhe gjoksi i saj ‘bombastik’ do dilte fare. Mbase e ka parë këtë detaj edhe vetë Luana por ka dashur që ta mbajë si pjesë të klipit.