NË SHTËPINË E ARDIT GJEBREAS/ Moderatori ia kushton kohën e lirë të bijës (FOTO) – AlpeGossip
NË SHTËPINË E ARDIT GJEBREAS/ Moderatori ia kushton kohën e lirë të bijës (FOTO)

NË SHTËPINË E ARDIT GJEBREAS/ Moderatori ia kushton kohën e lirë të bijës (FOTO)

Ardit Gjebrea është padyshim një nga moderatorët më të suksesshëm të ekranit dhe shumë i dashur nga publiku, por ai gjithashtu është edhe një baba i përkushtuar.

Me mbylljen e sezonit televiziv, Arditi ka treguar se po kalon kohë me familjen dhe ka postuar një foto ku shfaqet në shtëpi duke luajtur bowling me Anën.

“Më në fund erdhën ditët t’i dedikohem me kohë të plotë Anna Gjebreas”, shkruan Arditi.