TEPËR ELEGANTE ME FUSTANIN TRANSPARENT/ E gjithë vëmendja te format trupore të Albërije Hadërgjonajt (FOTOT) – AlpeGossip
TEPËR ELEGANTE ME FUSTANIN TRANSPARENT/ E gjithë vëmendja te format trupore të Albërije Hadërgjonajt (FOTOT)

TEPËR ELEGANTE ME FUSTANIN TRANSPARENT/ E gjithë vëmendja te format trupore të Albërije Hadërgjonajt (FOTOT)

Këngëtarja e dashur për publikun shqiptar, Albërije Hadërgjonaj, prej disa vitesh jeton mes Shteteve të Bashkuara të Amerikës dhe Shqipërisë.

Ajo së fundi u rikthye në Shqipëri për një performancë në Miss Shqipëria, ku ka marrë vëmendjen e publikut me paraqitjen e saj elegante.

Albërije zgjodhi që interpretimin e saj ta bëjë në një fustan mjaft të bukur ngjyrë të bardhë dhe që pjesërisht ishte transparent, kështu duke i theksuar pjesët e trupit këngëtares.

Super elegante me fustanin transparent, e gjithë vëmendja te format

Super elegante me fustanin transparent, e gjithë vëmendja te format

Super elegante me fustanin transparent, e gjithë vëmendja te format