Blero bën investimin e jetës, shtëpia e re i shkon sa qimet e kokës – AlpeGossip
Blero bën investimin e jetës, shtëpia e re i shkon sa qimet e kokës

Blero bën investimin e jetës, shtëpia e re i shkon sa qimet e kokës

Ai ka pasur deri më tani dy histori të shtrenjta dashurie, të cilat kanë lënë gjurmë në jetën e tij.
Megjithatë, këngëtari Blerim Muhameti ka vendosur të ndërmarrë një hap tjetër të rëndësishëm.

Blero ka vendosur të bashkëjetojë me Afronën, femrën me të cilën po frekuentohet pas divorcit me bashkëshorten e parë.

Çifti ka blerë një apartament luksoz me një vlerë marramendëse në periferi të Prishtinës.

Vila e tyre, sipas Prive, është plotë 280 metra katrorë dhe çmimi i saj është plotë 350 mijë euro. Imagjinoni sa do të shkojë arredimi luksoz dhe detajet e tjera!

Siç duket, këngëtari ka ditur si të fitojë punë nga zëri i tij.