Moderatorja shqiptare më e sinqertë se kurrë: “Nuk dua që vajza të më ngjajë mua sepse fus bashkëshortin tim në borxhe!” – AlpeGossip
Moderatorja shqiptare më e sinqertë se kurrë: “Nuk dua që vajza të më ngjajë mua sepse fus bashkëshortin tim në borxhe!”

Moderatorja shqiptare më e sinqertë se kurrë: “Nuk dua që vajza të më ngjajë mua sepse fus bashkëshortin tim në borxhe!”

Nëse shumica e nënave kërkojnë që fëmijët të bëhen si ata, për moderatoren e gazetaren e njohur Rudina Demneri (Paloma e Fiksit) është e kundërta.

Në një intervistë për Thumb, Rudina ka treguar se ka qenë një vajzë shumë e prapë në adoleshencë dhe për këtë uron që e bija të mos i ngjajë.

“Kam qenë një vajzë shumë e prapë, shpresoj që vajza të mos më ngjajë mua”, – tregon Rudina. “Nuk dua të jetë si tipi im. Fus bashkëshortin tim në borxhe, blej rroba dhe e lë të paguajë ai. I shkreti!”

Intervistën e plotë të Palomës e gjeni në linkun e mëposhtëm.

Thumb 24 shkurt pjesa 1

THUMB UP DHE THUMBS DOWN kujt ia kemi dhene kete jave? Big Mamma lancon klipin e ri dhe Thumb e ka ndjekur gjate xhirimeve. Kengetarja zbulon nese kenga e re do te jete nje dedikim. a eshte ne je lidhje Bigu?Mikrofoni i Thumb ka qene ne eventin e javes e kryeqytet dhe ka zbuluar kujtimete e VIPave ne rinine e tyre me sakte ne te 20-tat e tyre. Gent Zenelaj, Florjan Binaj, Ori Nebiaj, Julian Deda, Paloma e Fiks Fare, Denis Dyrnjaja e te tjere zbulojne deshirat e tyre. Po Kelvi me Dojnen a jane ne nje lidhje?I keni te gjitha ne videon e meposhtme 😛

Posted by Blitz.al on Samstag, 24. Februar 2018