Pas dasmës në fshehtësi të Angela Martinit, një tjetër modele i jep fund beqarisë dhe lajmin e madh e jep në… – AlpeGossip
Pas dasmës në fshehtësi të Angela Martinit, një tjetër modele i jep fund beqarisë dhe lajmin e madh e jep në…

Pas dasmës në fshehtësi të Angela Martinit, një tjetër modele i jep fund beqarisë dhe lajmin e madh e jep në…

Tashmë mund të themi se është bërë e modës që lajmine dasmave të modele të njohura ta marrim vesh nga postimet e tyre në Instagram. Pasi Angela Martini, modelja shqiptare i dha fund beqarisë në një dasmë private të cilën e zbuluam nga rrjetet sociale, një tjetër modele shumë e njohur në botë ka bërë të njëjtën gjë.

Emily Rajtakowski i ka dhënë fund beqarisë mbrëmjen e djeshme. Në disa pastime të njëpasnjëshme në Instastory, modelja informoi ndjekësit se kishte një surprizë për ta. Emily u shfaq në krah të bashkëshortit të saj Sebastian Bear Mc Clard me të cilin ka pak javë që kanë nisur lidhjen. Asnjëherë më parë ata nuk e kanë konfirmuar se janë bashkë por duket se çifti ka menduar që ta deklarojnë lidhjen në këtë mënyrë; duke u martuar. Dasma është zhvilluar në City Hall në New York ditën e premte.