ANJEZA SHAHINI FESTON 33-VJETORIN/ Këngëtarja shqiptare e uron me një foto nga arkivat (FOTO) – AlpeGossip
ANJEZA SHAHINI FESTON 33-VJETORIN/ Këngëtarja shqiptare e uron me një foto nga arkivat (FOTO)

ANJEZA SHAHINI FESTON 33-VJETORIN/ Këngëtarja shqiptare e uron me një foto nga arkivat (FOTO)

Këngëtarja e njohur, Anjeza Shahini, feston sot ditën e lindjes. Me anë të një fotoje në ‘Instagram’, Anjeza ka zbuluar se sot mbush 33 vjeç. Ajo ka marrë urime të shumta nga miqtë, fansat dhe kolegët, por vëmendjen e ka marrë ai i këngëtares Orgesa Zaimi. Orgesa ka publikuar një foto të 13 viteve më parë nga “Këngët e Shekullit”.

Ajo që bie në sy është se dy artistet nuk kanë ndryshuar aspak, edhe pse kanë kaluar shumë vite.

Kujtojmë se Anjeza jeton prej vitesh në Angli është shkëputur nga muzika për t’ju përkushtuar vajzës dhe bashkëshortit.