TË GJITHË SYTË TE INSTAGRAMI JUAJ KËTË VERË/ Disa ide pozash për fotot e kësaj vere – AlpeGossip
TË GJITHË SYTË TE INSTAGRAMI JUAJ KËTË VERË/ Disa ide pozash për fotot e kësaj vere

TË GJITHË SYTË TE INSTAGRAMI JUAJ KËTË VERË/ Disa ide pozash për fotot e kësaj vere

Jemi në mes të korrikut a.k.a “periudha zyrtarisht verë” dhe në Instagram ka nisur gara “e heshtur” e fotove më të bukura të sezonit! Gjithandej ka vetëm det, bikini, aksesorë, diell, perëndime, shezlong, pije dhe goca me foto të kuruara në detaje.

Pastaj ndodh që je vetë me pushime, nis setin tënd të verës po zero imagjinatë. Fotot nuk po të dalin siç e prisje dhe nuk ke asnjë ide si të pozosh. Këtu të vjen në ndihmë ky artikull me pozat më cool që të ndryshojnë komplet feed-in e Instagramit duke mos qenë mbi të gjitha *bazike*.

1. Një këmishë lino nëpër foto s’është kurrë tepër

Gjithë sytë tek Instagrami juaj: Ca ide pozash për fotot e

2. Pozë spontane në dritën perfekte

Gjithë sytë tek Instagrami juaj: Ca ide pozash për fotot e

3. Një foto pikniku ndryshon komplet profilin e Instagramit

Gjithë sytë tek Instagrami juaj: Ca ide pozash për fotot e

4. Perëndimi në Instagramin tuaj duhet të duket kështu, edhe nëse s’jeni në Maldives

Gjithë sytë tek Instagrami juaj: Ca ide pozash për fotot e

5. Një selfie jo dhe aq e zakonshme

Gjithë sytë tek Instagrami juaj: Ca ide pozash për fotot e

6. Kombinohu me background-in

Gjithë sytë tek Instagrami juaj: Ca ide pozash për fotot e

7. Një foto për hir të aksesorëve të tu të preferuar

Gjithë sytë tek Instagrami juaj: Ca ide pozash për fotot e

8. E pashqetësuar nga asgjë që po ndodh në botë

Gjithë sytë tek Instagrami juaj: Ca ide pozash për fotot e

9. “Shih andej, por bëje sa më natyrshëm”

Gjithë sytë tek Instagrami juaj: Ca ide pozash për fotot e

10. Buzë pishinës

Gjithë sytë tek Instagrami juaj: Ca ide pozash për fotot e

11. Ecje spontane

Gjithë sytë tek Instagrami juaj: Ca ide pozash për fotot e

Burimi: Pop Sugar

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Në kombinimet e fustaneve formale të kësaj vere 2022 nuk mund të mungojnë sandalet me taka. Veshja plotësohet nga një çantë dore ose krahu dhe një palë vathë floriri ultra të ndezur.

3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Të fshehura mes gjatësisë së fustaneve shumëngjyrëshe të verës 2022, sandalet me taka të larta janë aksesori që perfeksionon pamjet më të rafinuara dhe të lehta të muajve të ngrohtë.

4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sandalet me taka të larta kombinohen me pantallona të shkurtra të zeza dhe një xhaketë sportive të strukturuar, një ansambël i sofistikuar dhe bashkëkohor për të treguar ditën dhe natën.

5

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Fustani me këmishë të bardhë, me mëngë voluminoze dhe një përshtatje të relaksuar, zgjidhet me sandale të arta, të zbukuruara me takë të lartë dhe lidhëse rreth kyçit të këmbës.

BURIMI/ PSIKOLOGJIA