Noizy mat MUSKUJT me Ferrari! Lëviz mjetin vetëm me një GISHT (VIDEO) – AlpeGossip
Noizy mat MUSKUJT me Ferrari! Lëviz mjetin vetëm me një GISHT (VIDEO)

Noizy mat MUSKUJT me Ferrari! Lëviz mjetin vetëm me një GISHT (VIDEO)

Postimet e tij me Ferrari, orët e shtrenjta të dorës, jeta luksoze e gjithçka tjetër, tërheqin gjithmonë vëmendjen e fansave. Noizy është një nga personazhet më të kometuar të showbizit shqiptar dhe gjithçka që bën vjen në qendër të vëmendjes.

Kështu ka ndodhur edhe ditën e sotme, pasi reperi ka ndarë me ndjekësit në Instastory një video që i ka çmendur fansat. Ai shfaqet jashtë në natyrë, teksa luan me makinën e tij luksoze.

Noizy i ka lënë pa fjalë të gjithë kur vetëm me njërin gisht e ka bërë Ferrarin e tij të lëvizë.

Reperi përkulet tek rrota e makinës dhe e lëviz me gisht, e për habinë e të gjithëve, Ferrari ka filluar të zhvendoset nga vendi.