Bebe Rexha publikon foton sensuale pa reçipeta, Rita Ora i shpreh dashurinë publikisht: Ti je… – AlpeGossip
Bebe Rexha publikon foton sensuale pa reçipeta, Rita Ora i shpreh dashurinë publikisht: Ti je…

Bebe Rexha publikon foton sensuale pa reçipeta, Rita Ora i shpreh dashurinë publikisht: Ti je…

Dashuria në ajër!

Bebe Rexha është një nga këngëtaret më të mira shqiptare të cilën kohët e fundit e kemi parë të kryesojë playlistat botërore me hitet e saj shumë të pëlqyera. Beben e shohim gjatë gjithë kohës të angazhuar me projekte muzikore e koncerte të ndryshme në të gjithë botën, por është edhe shumë aktive në rrjetet sociale.

Së fundmi Bebe ka udhëtuar drejt Londrës dhe ditën e djeshme së bashku me Rita Orën i dërguan mesazhe njëra-tjetrës nëpërmjet instastoryt me idenë që do të takohen në kryeqytetin britanik.

Bebe ka publikuar një foto ku duket shumë seksi e veshur me një xhup të madh, pa reçipeta me një shikim tejet joshës ndërkohë që shkruan “A London Ting”. Ting është një mënyrë për për të thënë “thing” në dialektin xhamajkian. Mirëpo mesa duket Bebe nuk është e Londrës, por e Rita Orës, pasi kjo e fundit i ka shkruar “My tinggggg” me disa emoji prapa që nënkupton se është e saj.