Plas gallata në rrjet! Fansat tallin KEQ Klaudia Pepën pas fotos NUDO në vaskë – AlpeGossip
Plas gallata në rrjet! Fansat tallin KEQ Klaudia Pepën pas fotos NUDO në vaskë

Plas gallata në rrjet! Fansat tallin KEQ Klaudia Pepën pas fotos NUDO në vaskë

Fotot nudo janë një nga temat e preferuara të Klaudia Pepës.

Që pas ndarjes nga Albi, balerina i është përkushtuar edhe më shumë baletit por që nuk lë pas dore edhe postimet provokuese në Instagram. Para disa ditësh ajo u shafq nudo e ulur në një vaskë, dhe krah saj shkruan: “Vetëm” me hashtagun ‘Shën Valentin’.

Por këtë herë postimi ka një ndryshim. Duke qenë se më përpara i është dashur të përballojë një lumë komentesh ofenduese dhe kritikuese për veshjen ajo i blloki komentet.Por fansat, nuk janë ndaluar me këtë, ata kanë krijuar “meme” ku tallen me foton dhe pozicionin që ka bërë ajo./AlpeNews.al/