“Kur mami dhe babi puthen në SKENË”/ Ja si REAGON vogëlushja e Beyonce dhe Jay-Z – AlpeGossip
“Kur mami dhe babi puthen në SKENË”/ Ja si REAGON vogëlushja e Beyonce dhe Jay-Z

“Kur mami dhe babi puthen në SKENË”/ Ja si REAGON vogëlushja e Beyonce dhe Jay-Z

Diva botërore e muzikës, Beyonce, ka mbajtur një tur koncertesh me bashkëshortin e saj Jay-Z dhe kanë shkëlqyer përpara publikut.

Gjatë performimit në skenë, janë shfaqur disa skena të turpshme teksa çifti ishin të shtrirë në shtrat duke u puthur e përkëdhelur me pasion, skena të cilat vajza e tyre e madhe, Blue Ivy, duket se nuk i ka pritur mjaft mirë.

Teksa ndiqte performancën e prindërve të saj në radhën e parë të publikut, ajo ka bërë veprimin epik duke larguar kokën. Më pas Blue Ivy ka mbyllur sytë me duar dhe është ulur poshtë për të mos i parë ata.