Pasi tha ”mos më krahasoni më Marinën”, Olti Curri e kap ”MAT” Fjoralbën duke ”e kopjuar” (FOTO) – AlpeGossip
Pasi tha ”mos më krahasoni më Marinën”, Olti Curri e kap ”MAT” Fjoralbën duke ”e kopjuar” (FOTO)

Pasi tha ”mos më krahasoni më Marinën”, Olti Curri e kap ”MAT” Fjoralbën duke ”e kopjuar” (FOTO)

Ajo është ndër moderatoret më të reja në botën e televizionit. Bëhet fjalë për bukuroshen Fjoralba Ponari e cila prej pak javësh moderon krah Ed Manushit, “Top Arenën”. Pasi u bë pjesë e Top Channel, moderatorja u përfol shumë në rrjetet sociale dhe si vajza që i zuri vendin Marina Vjollcës, por ajo u shpreh në media se nuk i pëlqen ta krahasojnë me të. Siç duket kjo deklaratë s’i ka pëlqyer Olti Currit pasi ai ka gjetur një foto ku moderatorja ka veshur të njëjtin fustan që ka veshur Marina më parë dhe shkruan: Po ç’ke qe vesh fustanin njesoj kur nuk do qe te te krahasojne me Marinen…?!

Epo Oltit nuk i shpëtojnë kurrë këto detaje!