ME PUSHIME NË ZVICËR/ Angela Martini shijon borën dhe ndez rrjetin me… (FOTO) – AlpeGossip
ME PUSHIME NË ZVICËR/ Angela Martini shijon borën dhe ndez rrjetin me… (FOTO)

ME PUSHIME NË ZVICËR/ Angela Martini shijon borën dhe ndez rrjetin me… (FOTO)

Modelja me origjinë shqiptare Anxhela Martini ka kaluar Krishtlindjet në Zvicër.

Modelja ka publikuar ne rrjete sociale disa foto nga darka ku e shohim të veshur me një fustan ngjyrë ari.

Ajo çfarë bie në sy në këto foto janë këmbët e modeles të cilat dalin mjaft në pah për shkak të këtij fustani mjaft i shkurtër.

Prej disa kohësh ajo është lidhur në martesë me partnerin e saj rumun, Dragos Savulescu.