“NUK JAM MAMI JOT”/ Enca i bën zbor partnerit dhe na la pa fjalë (FOTO) – AlpeGossip
“NUK JAM MAMI JOT”/  Enca i bën zbor partnerit dhe na la pa fjalë (FOTO)

“NUK JAM MAMI JOT”/ Enca i bën zbor partnerit dhe na la pa fjalë (FOTO)

Këngëtarja e hiteve “Dua”, “A po t’pëlqen”, “Dreq” etj, Enca Haxhia, është një ndër personazhet më të komentuar të showbizit, e cila numëron plot 2 milionë ndjekës në llogarinë e saj në Instagram.

Së fundmi, ajo ka publikuar në Instastory një foto epike, ku tregon me detaje se ç’do të ‘heqë’ mashkulli që do të lidhet me të.

“Një grua e mirë do të të dojë pavarësisht gjithçkaje që ti bën, të kujdeset për ty, të të bëjë gati darkën çdo mbrëmje dhe kurrë mos të të bëjë pyetje se ku ke qenë apo pse nuk je përgjigjur me mesazh apo t’i kesh telefonuar. Dhe kjo është mamaja jote, sepse nuk jam unë.

Le të jemi realistë.”- shkruan Enca e humor krahas postimit, duke lënë të kuptohet se djali që do të jetë në lidhje me këngëtaren, do të marrë nga Enca veprimet e kundërta që ka shkruar në Instastory, sepse ajo nuk është mamaja e tij.