KOPJE E TË ATIT/ Shihni sa është rritur Krena e Florjan Binajt – AlpeGossip
KOPJE E TË ATIT/ Shihni sa është rritur Krena e Florjan Binajt

KOPJE E TË ATIT/ Shihni sa është rritur Krena e Florjan Binajt

Aktori i spektaklit të humorit “Portokalli”, Florjan Binaj, është një ndër figurat më të njohura e të komentuara të showbizit shqiptar, i cili shkrin së qeshuri publikun me rolet e batutat e tij.

Fjorjani është tepër aktiv në rrjete sociale, megjithatë, rrallëherë ai ndan me ndjekësit momente private me familjen e tij; bashkëshorten dhe dy fëmijët.

Pak më parë, aktori ka publikuar në Instagram një foto të vajzës së tij të madhe, Krenës, e cila ka pozuar me gjethe të arta mbi kokë.

Siç e shohim në foton e postuar, Krena është një kopje identike e Florianit, pasi ka marrë të gjitha tiparet e tij.