“Në çfarë bodrumi keni..? Këngëtari i njohur shqiptar acarohet dhe ofendon keq kolegët (FOTO) – AlpeGossip
“Në çfarë bodrumi keni..? Këngëtari i njohur shqiptar acarohet dhe ofendon keq kolegët (FOTO)

“Në çfarë bodrumi keni..? Këngëtari i njohur shqiptar acarohet dhe ofendon keq kolegët (FOTO)

Ai sapo ka publikuar këngën e re në bashkëpunim me një nga reperat më të pëlqyer në Shqipëri.

Por edhe pse është një ndër këngëtarët më të vjetër, këtë herë ka marrë kritika nga kolegët. Genc Prelvukaj publikoi këngën ‘Andërr’ me Lyrical Son dhe ai u akuzua se kishte përdorur autotune. Kjo e ka shtyrë Gencin që të bëjë në reagim në Instastorien e tij ku ironizon shumë keq kolegët. ‘Ju nuk jeni për këtu, jeni për në shtete të mëdha. Veprat tuaja do të ligjëroheshin në akademitë më të mëdha të muzikës në botë. Por kam një problem, nuk i kam dëgjuar kurrë emrat tuaj’, thotë ai ndër të tjera.