Vëllai i Ritës kamerier kurse ajo numëron milionat (Foto) – AlpeGossip
Vëllai i Ritës kamerier kurse ajo numëron milionat (Foto)

Vëllai i Ritës kamerier kurse ajo numëron milionat (Foto)

Rita Ora është këngëtarja e famshme shqiptare e cila edhe pse shumë e re në moshë, numëron milionat.

Por edhe pse gëzon këtë furtunë, familja e saj bënë një jetë të thjeshtë në kryeqytetin britanik. Ata kanë në pronësi një restorant të thjeshtë në të cilin angazhohen e gjithë familja.

Nëna e Ritës, Vera ka publikuar një imazh në llogarinë e saj në “Insta Story” ku shohim Donin të birin e saj duke punuar si kamerier.

Duket se kjo familje është kaq e thjeshtë sa nuk i kanë problem edhe të kryejnë çfarëdo pune..

Ndryshe, nëna e Ritës është psikiatre dhe ka kohë që e ushtron këtë profesion përkundër angazhimeve në biznesin familjar.