Armina filmon Shkëlzenin dhe nxjerr VIDEO në rrjetet sociale. Ja çfarë po bën ai – AlpeGossip
Armina filmon Shkëlzenin dhe nxjerr VIDEO në rrjetet sociale. Ja çfarë po bën ai

Armina filmon Shkëlzenin dhe nxjerr VIDEO në rrjetet sociale. Ja çfarë po bën ai

Kësaj i thonë “love is in the air”! Blogerja e njohur Armina Mevlani dhe partneri i saj Shkëlzen Berisha, djali i ish kryeministrit Sali Berisha, jane ne nje lidhje dashurie qe e kane bere publike disa kohe me pare.

Armina, e cila eshte shume aktive ne rrjetet sociale, ka postuar ne Instastory dy video, ku duket duke kenduar kenget e tyre te preferuara, teksa Shkelzeni i jep makines. Çifti duket shume i lumtur!