RASHELI “ÇMEND” ME KËRCIMIN SENSUAL DHE PROVOKUES/ “Ndez” skenën e “Dance with Me” por fansat e kritikojnë për… (VIDEO+FOTO) – AlpeGossip
RASHELI “ÇMEND” ME KËRCIMIN SENSUAL DHE PROVOKUES/ “Ndez” skenën e “Dance with Me” por fansat e kritikojnë për… (VIDEO+FOTO)

RASHELI “ÇMEND” ME KËRCIMIN SENSUAL DHE PROVOKUES/ “Ndez” skenën e “Dance with Me” por fansat e kritikojnë për… (VIDEO+FOTO)

Rashel Kolaneci është padyshim një ndër femrat shqiptare me linjat më të bukura trupore.

Me ëmbëlsinë dhe brishtësinë që e karakterizon ajo ka rrëmbyër zemrat e të gjithëve që nga dita e parë si velinë e “Xing me Ermalin”.

Prej atëherë fama e saj vazhdon të zgjerohet e normalisht ashtu si çdo e mirë e ka një të keqe, edhe kritikat nuk mungojnë.

Së fundmi Rashelin e kemi parë si pjesë të “Dance with Me” , ku mbrëmjen e djeshme na suprizoi me kërcimin provokues.

Ajo duket mjaft seksi por gjithsesi në videon e postuar  në instagram nuk mungonin komentet negative.