BASHKËSHORTI KISHTE FJETUR ME MBI 300 FEMRA/ Gruaja shokohet kur e merr vesh live (FOTO) – AlpeGossip
BASHKËSHORTI KISHTE FJETUR ME MBI 300 FEMRA/ Gruaja shokohet kur e merr vesh live (FOTO)

BASHKËSHORTI KISHTE FJETUR ME MBI 300 FEMRA/ Gruaja shokohet kur e merr vesh live (FOTO)

Një akt i vogël tradhtie në një familje, mjafton për ta shkatërruar. Por nëse zbulon se partneri të ka tradhtuar me 50 persona të tjerë?

Ky zbulim tronditës iu bë një gruaje live gjatë “reality-show”-t amerikan “Iyanla: Fix My Life”.

Pasi u rritën bashkë që fëmijë, Brandi u martua me ish-basketbollistin Jason Maxiell në vitin 2010, pas 17 vitesh bashkë. Ata kanë një djalë 6 vjeç bashkë.

Çifti mori pjesë në emision me arsyen se, bashkëshorti i saj kishte probleme me pijen dhe se Jason e kishte tradhtuar me 8 femra gjatë martesës së tyre 8-vjeçare.

Jason tregon se ka pasur marrëdhënie me më shumë se 50 femra gjatë martesës së tyre dhe në këtë moment bashkëshortja e tij del nga studio, ndërsa e quan sjelljen e tij “të shpifur”.

Në një tjetër intervistë, ish-sportisti i Detroit Pistons tregon se ai në fakt ka fjetur me 341 femra gjatë gjithë jetës së tij, por shton se nuk është i fiksuar pas seksit.

“Në atë kohë ishte e lehtë ta bëja, të kënaqesha në atë mënyrë. Nuk e di nëse po kërkoja për diçka tjetër ose po përpiqesha të merrja diçka përmes kësaj”, është shprehur ai.

Ky episod u publikua vetëm së fundmi në Amerikë, por në fakt është regjistruar 1 vit më parë. Pavarësisht kësaj, çifti është ende i martuar, pasi Brandi ndau një foto nga festimet e 9-vjetorit të martesës në Instagram.