”NËSE DIKUSH DO I JEPTE MOTRËS TËNDE SALLATËN TURINJVE”…/ Renato i kthehet ndjekëses: Të lumtë… – AlpeGossip
”NËSE DIKUSH DO I JEPTE MOTRËS TËNDE SALLATËN TURINJVE”…/ Renato i kthehet ndjekëses: Të lumtë…

”NËSE DIKUSH DO I JEPTE MOTRËS TËNDE SALLATËN TURINJVE”…/ Renato i kthehet ndjekëses: Të lumtë…

Ka nisur prej dy javësh sezoni i dytë i “Hell’s Kitchen” në Top Channel dhe Renato Mekolli ka nisur të marrë kritikat e para lidhur me sjelljen ndaj konkurrentëve. Kjo ka qenë edhe arsyeja se përse shefi i kuzhinës i ka mbyllur komentet në Instagram, megjithatë në një prej postimeve vendosi t’i hapë për t’ju kthyer përgjigje ndjekësve.

Të premten në mbrëmje, Renato bëri që një konkurrente të konsumonte një copë sallatë me zor, duke qenë se ajo nuk e kishte larë dhe do t’ja servirte ashtu klientëve.

Lidhur me këtë rast, ka reaguar edhe një komentues në Instagram dhe shefi i është përgjigjur;

E pra siç duket, rregullat e forta të “Hell’s Kitchen” janë njësoj për të gjithë! /News31