”KANË NGELUR NË KLASË”/ Iris Luarasi tregon emrat e VIP-ave: Arbana Osmani, Jonida Shehu… – AlpeGossip
”KANË NGELUR NË KLASË”/ Iris Luarasi tregon emrat e VIP-ave: Arbana Osmani, Jonida Shehu…

”KANË NGELUR NË KLASË”/ Iris Luarasi tregon emrat e VIP-ave: Arbana Osmani, Jonida Shehu…

Iris Luarasi mbrëmjen e djeshme në ‘Shiko kush luan’  ka zbuluar fakte shumë interesante lidhur me ish studentët e saj, të cilët tashmë janë kthyer në ikona televizionesh.

Ajo ka zbuluar faktin se disa miq të saj tashmë, kanë mbetur në klasë në kohën që ishin studentë.

“Në fakt do ju them katër emra të cilët tani i kam shumë miq por në kohën kur ishin studentë kanë mbetur në klasë. Janë: Arbana Osmani, Jonida Shehu, Erl Murati dhe Artan Hasani”,-ka rrëfyer ajo në sfidën e njohur ‘Ndaje ose haje’.