ZHVISHET NË PLAZH/ Provokon aktorja shqiptare me pozat e fundit (FOTO) – AlpeGossip
ZHVISHET NË PLAZH/ Provokon aktorja shqiptare me pozat e fundit (FOTO)

ZHVISHET NË PLAZH/ Provokon aktorja shqiptare me pozat e fundit (FOTO)

Eliona Pitarka ka postuar në intagram disa foto në plazh.

Të shumta ishin komentet dhe pëlqimet që mori aktorja.

Ju ftojmë të shikoni fotot: