E PAPRITUR/ Fero tradhëton Arbenitën, publikohet biseda e reperit me fansen e tij (FOTO) – AlpeGossip
E PAPRITUR/ Fero tradhëton Arbenitën, publikohet biseda e reperit me fansen e tij (FOTO)

E PAPRITUR/ Fero tradhëton Arbenitën, publikohet biseda e reperit me fansen e tij (FOTO)

Fero dhe Arbenita janë me plot bindje një ndër çiftet më të përfolur të momentit në showbiz-in shqiptar. Prej disa javësh në media qarkullojnë foto dhe biseda ma fanset e reperit, me të cilat thuhet se ai ka pasur edhe ngacmime.

Sikur të mos mjaftonte fotoja me një prej fanseve të tij, një detaj tjetër ka dalë në dritë. Së fundmi “Arbresh.info” ka publikuar bisedën e reperit me një fanse të tij nga Prishtina, e cila i kërkon Feros të zhvendoset në kryeqytet.

Biseda e plotë: Fero: A e di qka kem fol na për lidhjen tonë Fansja: Po ke than me mshel Instagramin dhe Snapin dhe me ardh n’Prishtin afër meje, me jetu apo?

Fero: E di ti hiq spom ngomn Fansja: Po qka met ngu ty mos mlodh fort Fero: Ani de ani hi nSnap Fansja: Oke Identititeti i fansea nuk është bërë i ditur, megjithatë kuptohet vetëm që ajo jeton në Prishtinë.