ÇFARË NDODHI? Loredana dhe Mozzik marrin vendimin e papritur në lidhje me njëri-tjetrin – AlpeGossip
ÇFARË NDODHI? Loredana dhe Mozzik marrin vendimin e papritur në lidhje me njëri-tjetrin

ÇFARË NDODHI? Loredana dhe Mozzik marrin vendimin e papritur në lidhje me njëri-tjetrin

Prej disa muajsh, Mozzik dhe Loredana Zefi, janë parë shumë shpesh në shoqërinë e njëri-tjetrit. E shkak nuk është bërë vetëm vajza e tyre, por edhe profesioni. Ata kanë realizuar bashkë disa bashkëpunime që janë pritur mjaft mirë nga fansat e tyre.

Madje këta të fundit se mes dy reperëve të njohur kishte sërish diçka më shumë. Ata mendonin se janë rikthyer bashkë. Por një veprim që ka bërë Mozzik së fundmi i ka hedhur poshtë të gjitha këto dyshime.

Çfarë ndodhi? Loredana dhe Mozzik marrin vendimin e papritur në

Ai nuk e ndjek më këngëtaren në llogarinë e tij në “Instagram”. Gjithashtu edhe Loredana nuk e ndjek më ish-partnerin e saj, edhe pse faqen ‘Mozzik Flavor’ nuk e ka hequr.

Ende nuk dihet se çfarë ka ndodhur mes të dyve që vendosën të merrnin një vendim të tillë, pasi prej disa kohësh ata dukeshin mjaft mirë në shoqërinë e njëri-tjetrit.

Çfarë ndodhi? Loredana dhe Mozzik marrin vendimin e papritur në

Çfarë ndodhi? Loredana dhe Mozzik marrin vendimin e papritur në

Çfarë ndodhi? Loredana dhe Mozzik marrin vendimin e papritur në