RIKTHEHET "Dance with me"! ZBULOHEN konkurrentët e parë të edicionit 5 (FOTO) - AlpeGossip
RIKTHEHET “Dance with me”! ZBULOHEN konkurrentët e parë të edicionit 5 (FOTO)

RIKTHEHET “Dance with me”! ZBULOHEN konkurrentët e parë të edicionit 5 (FOTO)

Në sezonin e ri televiziv në shtator do të rikthehet në TV Klan spektakli “Dance with me”, ashtu siç edhe moderatorja Alketa Vejsiu ka konfirmuar. Deri në shtator, po zbulohen ngadalë konkurrentët, juria e të gjitha detajet për të cilat publiku është kurioz. “Blitz.al” ka zbuluar çiftin e parë konkurrent në edicionin e 5.

Bëhet fjalë për aktorët Eni Jani dhe Genc Fuga të cilët përveçse çift në jetën reale, do të jenë çift edhe në skenë duke treguar aftësitë e tyre në kërcim.

Kujtojmë që në “Dance with me” marrin pjesë 6 çift VIP kështu që kanë mbetur edhe 5 të tjerë për t’u zbuluar.