“GJITHË KJO FEMËR T’JEM BEQARE”/ Këngëtarja shqiptare konfirmon lidhjen e dashurisë (FOTO) – AlpeGossip
“GJITHË KJO FEMËR T’JEM BEQARE”/ Këngëtarja shqiptare konfirmon lidhjen e dashurisë (FOTO)

“GJITHË KJO FEMËR T’JEM BEQARE”/ Këngëtarja shqiptare konfirmon lidhjen e dashurisë (FOTO)

Këngëtarja e njohur Ana Kabashi ishte së fundmi në qendër të vëmendjes së mediave për shkak të thashethemeve se ajo ka nisur një lidhje dashurie. Shkak u bënë fotot e fundit nga Ana e cila tregonte një kuti me trëndafila të kuq ku shkruhej “Të dua”.

Në një intervistë për “Mirage”, këngëtarja ka deklaruar se prej 3 muajsh nuk është më beqare.

Ana tregoi se personi në fjalë nuk është i njohur dhe se ajo nuk i pëlqen të dalë me fytyra publike.

“Gjithë kjo femër t’jem beqare…Jam duke u njohur me atë personin, prej 3 muajsh. Jo, nuk është fytyrë publike. Nuk kam qejf të lidhem me fytyra publike”, u shpreh Ana.