ATMOSFERA E FESTAVE TË FUNDVITIT/ Almeda dhe Tolgahan zbukurojnë shtëpinë – AlpeGossip
ATMOSFERA E FESTAVE TË FUNDVITIT/ Almeda dhe Tolgahan zbukurojnë shtëpinë

ATMOSFERA E FESTAVE TË FUNDVITIT/ Almeda dhe Tolgahan zbukurojnë shtëpinë

Bukuroshja shqiptare Almeda Abazi dhe aktori turk Tolgahan Sayisman janë një ndër çiftet më të dashur për publikun, të cilët ditën e djeshme festuan përvjetorin e pestë të lidhjes. Ato janë dhe prindër të vogëlushit Efehan dhe si një familje e bashkuar po bëhen gati për të festuar festat e fundvitit nga të cilat na ndajnë dhe shumë pak ditë.

Almeda dhe Tolgahan kanë nisur me arredimin shtëpisë për festa dhe kanë filluar me pemën. Moderatorja ka publikuar në Instastory një foto para se ta zbukuronin:

Më pas, pasi e kanë rregulluar me zbukurime dhe drita të shumta, ka treguar rezultatin dhe pema duket e magjishme.